Marka Yönetimi

Marka Yönetimi, Aktüel Marka Basın Bülteni.

Her geçen gün; hedef kitlenin karşılaştığı seçeneklerin çoğalması ile birlikte, güveni temsil eden markanın tercih aşamasında önemi artar.

Marka, sadece ürünleri diğer ürünlerden ayırt eden rekabet avantajı sağlamaz, aynı zamanda da tüketicilere ciddi güven verir.

Marka, işletmecisini piyasada tutundurmaya yardımcı olup talep oluşturmada etki sağlar iken; tüketiciyi ürün hakkında bilgilendirir ve ürünün daha kolay tanınmasını sağlar. Böylece markanın, diğer ürünlerle de karıştırılmasını önlenir, tüketiciye ürünle ilgili özellikleri konusunda güvencesi sağlamlaştırılır.

Gerçekleşen bu durum ürün imajının yerleştirilmesini tesis eder, ürünün satışlarını ve rekabet gücünü artırır. Sektörde daha önce başarılı olmuş bir marka, ürün hattına yeni ürünlerin eklenmesini daha da kolaylaştırır.

Artık kendi yolunu ve yerini bulmuş olan başarılı Marka; mevcut rakiplerinden veya yeni çıkanlardan ayrı bir fiyat stratejisi takip edebilme hakkına sahip olur.

Aktüel Marka Olarak;

Markanızı daha çok bilinir kılar ve satışlarınızı daha çok arttıran uygulamalar icra ederiz.

Kurumsal marka vizyonu ve sürdürülebilir artan satış trendi en temel ilkemizdir. Tüm programlarımız bu çerçeve doğrultusunda planlanmıştır.

Yapacağımız çalışmalar ile markanız ve ürünleriniz merkezli kısa, orta, uzun vadeli planlamalar yaparız.

Niceliği değil, niteliği önemseyerek markayı hedef kitlesi ile buluşturan imkân ve olanakları sağlarız.

Daha Çok Bilinir ve Güvenilir Marka Olun!..

Markanın gereğince hedeflenen pozisyona göre bölgesel veya küresel değer oluşmasına kadar geçen süreci görev üstlenir, markanın itibar endeksini artırırız!..

Kurumsal itibar yönetimi uygulamalarımız ile öne çıkan marka imajınız, artarak daha çok bilinir ve güvenilir olur.

Satışlarınız Daha Çok Artsın!

İtibar yönetimi projelerimiz eşliğinde kurumsal marka kimliği ve bilinirliği sağlamlaştırılarak  ürüne ve markaya olan güven endeksi arttırılır.

Güven endeksinin artması ile birlikte doğal, organik satış ivmesi yukarı taşınır. Artan satışlara yansıyan bu durum yüksek kârlılığı getirir.

Marka Sadakati

Marka sadakati, tüketicilerin satın alma davranışları açısında son derece önemli bir unsurdur. Sürdürülebilir ticari gelecek ise; marka sadakatinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Uygulayacağımız stratejiler ile hedef kitlenizin kendini markaya adaması, markanın ürün ve hizmetlerinin kendisi ile örtüşmesi ve tekrar tekrar satın alma ihtiyacı içerisinde olması sağlanarak başarıya giden adım taçlandırılır!..Basın Bülteni Firmaları iletişim bilgisi.Basın Bülteni Hazırlayan firmalar.

Basın Bülten’lerinizi Hazırlarız, Dağıtırız, Yayınlarız!..

Aktüel Marka;  hazırla, dağıt, yayınla anlayışıyla uyguladığı “HDY Sistemi” çerçevesinde icra ettiği tüm projelerde; kompakt sonuçlar üretir ve Basın Bülteni hazırlama, dağıtma, yayınlama, itibar ve marka yönetimi  konusunda alanında uzman ekibimiz tarafından markanıza yönelik çözümler gerçekleştirir.

İhtiyacınıza uygun paketlerden birini seçmeniz halinde sizler için optimum faydayı sağlayan uygulamaları icra eder ve haber konusuna göre mecralarda yayınlanmasını sağlarız!..

Her Bütçeye Uygun Basın Bülten Servisi!..

Her insan gibi, her markanın da ihtiyaçlarının da farklı olduğunu bilen Aktüel Marka, sahip olduğu geniş iletişim ağı ile her projenin bütçesini maksimum fayda anlayışı ile yönetir.

Siz sadece bütçenizi belirleyin. Aktüel Marka‘da mutlaka size uygun “Yansıma Garantili Basın Bülteni Hazırlama, Dağıtma ve Yayınlama” seçeneği mutlaka vardır.

İcra Ettiğimiz Projelerimizden Bazıları!..

Aktüel Marka olarak; yıllara dayanan tecrübemiz ile sektörde çok sayıda; hedef kitleyi doğru odaklayan, prestijli, kurumsal, elit, kaliteli projeler icra ettik. İşte bunlardan sadece bazıları:
Basın Bülteni Firmaları iletişim bilgisi.PR şirketleri ve Basın Bülteni firmaları.

Basın Bülteni Firmaları iletişim bilgisi.Basın Bülteni Hazırlamasını Sizin İçin Uzman Editörlerimiz Gerçekleştirir!..

Basın Bülteni hazırlamak medyanın dikkatini çekmek açısından oldukça uzmanlık gerektiren bir konudur. Profesyonel bakış açısı ve temel ilkeler doğrultusunda hazırlanmış basın bültenleri ile markanıza haber değeri katabilirsiniz.

Bültenlerden beklenen verimi almak için abartılı, süslü reklam ifadeleri yerine, habercilik deneyimine sahip, gereğince hazırlanmış dozda Basın Bülteni hazırlamada uzman editörlerimiz gerekeni yapar.

İsterseniz Sizin Hazırladığınız Bülteni Dağıtırız!..

Aktüel Marka, her zaman farklı alternatifler sunar. Markalaşma, itibar yönetimi sürecinde markanızı en iyi şekilde temsil eden Aktüel Marka, sizin için habercilerin dikkatini çeken Basın Bültenleri hazırlar.

İhtiyaç duymanız halinde ise; danışmanlık yaparak hazırlamış olduğunuz Basın Bülteni‘nizi yayınlanabilir hale getirerek medya mensuplarına ulaştırır.

Hedef Odaklı, Kaliteli Bültenler İle Medyanın Dikkatini Çekeriz!..

Her gün yüzlerce hatta binlerce basın bülteni habercilere ulaşır. Ancak bunların çoğu daha okunmadan elenir. Dikkat çekici düzeyde hazırlanmış Basın Bülteni, medya mensuplarının ilgisini çeker ve yayınlama konusunda istekli olurlar.

Medya mensubunun işine yarayan, farklı, değer katan, okuyucunun dikkatini çeken bültenlerin medyada yansıma parametresi her zaman daha yüksektir. Dikkat çekici haber niteliklerine uygun olarak hazırlanan Basın Bültenleri ile medya mensupları ve hedef kitlenizin ilgisini çekerek markanızın daha görünür olmasını sağlarız!.

Kaliteli Basın Bültenleri İle Markanızı Öne Çıkartırız!..

Basın Bültenleri’nin medyada yer alması advortarial haber/reklam değeri taşıması açısından son derece önemlidir. Bilgi yüklü, sublimal reklâm niteliği taşıyan nitelikli haberler, mutlaka habercilerin dikkatini çeker.

Markanız odaklı, haber niteliği taşıyan, bilgi dolu, haber kaynağı ve basın mensubu arasında karşılıklı fayda sağlayan Basın Bültenleri’niz ile hem medyanın haber ihtiyacını karşılar, hem de sizi hedef kitlenize daha çok görünür kılarız!..

Markanız Odaklı, Bilgiye Dayalı, Kaliteli Haberler Yaparak Dikkat Çekeriz!..

HDY Sistemi ( Hazırla, Dağıt, Yayınla!..) çerçevesinde uzman editörlerimiz, birlikte çalıştığımız projenin analizini yaparak çok sayıda haber niteliği taşıyan konuları birlikte tespit eder.

Siz bütçenizi belirleyin gerisini bize bırakın!. Size en uygun bülten konularını birlikte belirleyip nitelikli mecralarda yayınlayalım!..

Fikir vermesi açısından haber niteliği taşıyan bazı konuları kısaca aşağıda sıraladık:

 • Sektörde piyasaya yeni çıkan ürünler,
 • Ürünün, hizmetin, yöneticilerin veya çalışanların aldığı ödüller ve ödül törenleri,
 • Atama yer değiştirme gibi gelişmeler, yeni seçilen yöneticiler, yönetim kurulundaki olası yenilikler, değişiklikler, gerçekleşen veya gerçekleşecek toplantılar,
 • Yurt içi ve yurt dışı her türlü ithalat ve ihracat faaliyetleri,
 • Planlanan ve gerçekleştirilmiş olan yeni anlaşmalar,
 • Dikkat çekici büyüme, bilançolar, hedeflenenler vergi rekortmenlikleri, ekonomik başarılar, hayat hikayeleri,
 • Kuruluş ve yıl dönümleri,
 • Yeni kurulacak işletmenin, fabrikanın, temel atma ve açılış törenleri, yer değiştirmeleri,
 • Düzenlenen konferans, seminer, eğitim ve özel toplantıların bildirimi,
 • Sergilerin açılışı, sanatsal faaliyetler, etkinlikler, organizasyonlar, yarışmalar, yarışmayı kazananlar,
 • Dernek, vakıf, federasyon gibi sivil toplum kuruluşlarının kuruluş amaçlarına dair görüşleri,
 • Sektörel uzman görüşü,
 • Seköter analizi, sektörel istatistiklerinin yorumlanması,
 • Her türlü sponsorluk faaliyetleri,
 • Bayilik/franchising çalışmaları, yeni şube açılışları,
 • Şirket satın alma, ortaklık, işbirlikleri, konsorsiyumlar,
 • Araştırma ve geliştirme üzerine faaliyetler, buluşlar, icatlar, katma değer ürün ve hizmet üretimi,
 • Toplumsal fayda sağlayan her türlü, ürün, hizmet, faaliyetler, organizayonlar, fikirler!..

Aktüel Marka;

Çok sayıda haber mecrası deneyimine sahip olması nedeniyle sadece basın bültenlerini dağıtmak ile kalmaz, aynı zamanda da kendi bünyesindeki mecralarda yayınlanması tesis eder, satış odaklı PR faaliyetlerinde bulunur, kurumsal itibar ve marka yönetimi yaparak güven endeksini arttırır.
Basın Bülteni Firmaları iletişim bilgisi.Basın Bülteni Yayınlayan firma.
Basın Bülteni Firmaları iletişim bilgisi.PR Şirketleri ve PR firmaları.

Basın Bülteni Firmaları iletişim bilgisi.

Basın Bülteni Dağıtma Görseli.Basın Bülteni Firmaları iletişim bilgisi.Basın Bülteni Firmaları iletişim bilgisi.


Basın Bülteni Firmaları iletişim bilgisi.Pr Şirketleri, Pr Firmaları, Aktüel Marka.