Hakkımızda

Aktüel Marka ve basın bülteni hakkında.

Aktüel Marka, her zaman marka ile birlikte omuz omuza hareket eder.  Hizmet verdiği markalara çağın tüm imkanları yanı sora konvansiyonel ve etkin her türlü dijital mecralarda entegre iletişim çözümleri geliştirir.

İletişim projeleri yanı sıra stratejik satış ve pazarlama projeleri üreterek markanın zor şartlara dayanıklılığını arttırır. Zor şartlar ve beklenmedik süpriz süreçlerden etkilenmeyen markanın devamlığı ve sürdürülebilirliği daha sağlamlaştırılır.

Alanındaki uzman kadrosu ve profesyonel çözüm ortakları ile markanın geleceğine dair planlamalar ve uygulamalar yapan Aktüel Marka, çalıştığı markanın sonraki kuşaklara aktarımını sağlar ve bu yönde faaliyetlerini sürdürür.

Aktüel Marka, hedef marka için her türlü projeyi üretir, geliştirir, doğru mecrada ve doğru zamanda uygular ve geleceğe yönelik kompak, bütünleşik hedef odaklı uygulamalar icra eder.

Markalaşma sürecinde atılan adımların tutarlı ve stratejik olması gerektiği gibi, marka kalmak için de yapılan çalışmaları sürdürülebilir kılmak gerektiğinden hareketle Aktüel Marka; icra ettiği projelerinde markanın sektörde ve kamuoyunda itibarını korur, geliştirir, bir ürünü, hizmeti veya kurumu markalaştırmak için spesifik projeler üretir ve uygular!..

 

 

Aktüel Marka, basın bülteni servisi, garantili basın bülteni dağıtımı hizmetleri yanı sıra; Medya İlişkileri Yönetimi, Sosyal Sorumluluk, Sponsorluk, Organizasyon gibi çok sayıda faaliyetlerde bulunur!..