Hizmetlerimiz

Basın Bülteni Servisi, Basın Bülteni Dağıtımı da olmak üzere Aktüel Marka, projesinde çalıştığı markanın ürünlerinin sektörde bilinirliğini arttırır!..
Marketing İletişimi, pazarlamanın en temel dinamiklerindendir!..

Alanındaki uzman kadrosu ile çalıştığı Marka’ların geleceğine dair planlamalar ve uygulamalar yapan Aktüel Marka; hem günümüze hem de geleceğe yönelik kompakt, bütünleşik hedef odaklı projeler icra eder!..

Aktüel Marka, üzerinde çalıştığı her proje için ekip heyecanını, çalışma azmi ve üretilen fikirleri, ilk günkü gibi dinç tutar!..

İletişimin ruhunu analiz eden Aktüel Marka, çalıştığı Marka’ya dair önerilerde bulunur. Nicelikten daha çok niteliği önemser ve önceler!..

Hizmet verdiği Marka’lara, çağın tüm imkanlarını kullanan Aktüel Marka, konvansiyonel, etkin, her türlü mecralarda entegre, sonuç alıcı iletişim çözümleri istihsal eder!..

Aktüel Marka, tasarladığı konularda Marka ile omuz omuza hareket eder, ihtiyaca yönelik projeleri üretir, geliştirir, yönetir!.. 

Bu kapsamda Marka’nın, hedeflerine ulaşabilmesi için oluşturulan her türlü iletişim ve pazarlama planını icra ederek, marka bilinirliği ve marka bağımlılığı oluşturur!..

Aktüel Marka, çalıştığı Marka’nın sonraki kuşaklara aktarımını sağlar, bu yönde stratejiler geliştirir, fonksiyonel faaliyetlerini sürdürür!..

 

 

Aktüel Marka, basın bülteni servisi, garantili basın bülteni dağıtımı hizmetleri yanı sıra; Medya İlişkileri Yönetimi, Sosyal Sorumluluk, Sponsorluk, Organizasyon gibi çok sayıda faaliyetlerde bulunur!..